Продаж профспілкових путівок
Продаж профспілкових путівок

Чи потрібно при продажу профспілковою організацією путівок застосовувати РРО?
Розрахунковою операцією вважається приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки — оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або у разі повернення товару (відмови від послуги) — оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця (ст. 2 Закону про РРО).
Таким чином, при продажу профспілковою організацією путівок РРО слід використовувати на загальних підставах згідно з вимогами чинного законодавства. Водночас якщо розрахунки за продані путівки здійснюються винятково через банківські установи, РРО застосовувати необов’язково.